Argonaut...

Yunan mitolojisinde "Jason ve Argonautlar" kimilerine göre milattan önce 1400 yıllarında, kimilerine göre ise daha eski yıllarda dönemin en cesur ve en maceracı denizcileriydiler.

Argo isimli gemiden dolayı Argonaut olarak anılan denizciler, Jason'ın önderliğinde 48 cesur adam ve1 cesur kadınla birlikte "altın postu" aramak üzere yola çıktılar.

Argonautlar, yıllar boyu derin sularda yol aldılar, daha önce hiçbir Yunanlının gitmeye cesaret edemediği ülkelere ulaştılar, patlayan kayalardan, ağlayan sirenlere, ateş fırtınalarından ejderhalara kadar çok büyük tehlikelere maruz kaldılar. Hatta Tanrı Triton'la bile mücadele ettiler.

Fakat tüm tehlikelere, tuzaklara ve belirsizliklere rağmen gerçek birer kahraman olarak amaçlarından asla vazgeçmediler. Kararlı bir şekilde aradıkları "altın post" aslında insanoğlunu dönüştürecek ve insanlığı kölelikten kurtaracak olan gerçekliğin simgesiydi.

Hatta altın postu arama süreci bile insanlığı acılarından özgürleştirecekti. Argonautlardan önce ve sonra asla onlar kadar cesur denizciler varolmadı.

MYTHOLOGICAL HERO: JASON AND THE ARGONAUTS
by Claudia Herrera Hudson

Farkımız ne?

Bizler, yalnızca mühendislik ve diğer teknik dallarda insan kaynakları danışmanlığı yapmaktayız, bu anlamda niş bir görevimiz var. Amacımız işe alım sürecini olabildiğince basitleştirmek, adaylarımızın motivasyonları ile müşterilerimizin hedeflerini eşleştirmek.

 

Takımımız...

Argonaut olarak bizler, daimi ve kontrat bazında personel teminini en nitelikli ve en üst seviyede gerçekleştiriyoruz.

Ekibimiz, bize başvuran adaylarımızın beklentilerini en doğru şekilde anlıyor ve ihtiyaçlarını profesyonelce ve gizlilik ölçüleri içerisinde karşılıyor.

Dünya sıralamasında ilk 100'de yer alan firmaların en az %30'u ile iş yapmakta olmamız nedeniyle bize başvuran adaylarımız, en prestijli firmalarda çalışma imkanına sahip oluyorlar.

Nasıl çalışmaktayız?

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz, çok çeşitli alanlarda ve sektörlerde faaliyet göstermekteler. Enerji, inşaat, hızlı tüketim malları, lojistik bunlardan bazılarıdır. Argonaut, adaylarımızı yeni bir iş arama sürecinin sıkıntılarından ve olası risklerinden korumayı amaçlamaktadır.

Stratejimiz, standart uygulamalar yerine adayların spesifik ihtiyaçlarını tespit edip, kişiye özel hizmet vermektir. Arzu ederseniz, kariyer hedeflerinizle ilgili olarak mühendislik, kalite ve İSG-Ç alanlarında son derece deneyimli mühendis ve danışmanlarımızı sizlerle görüştürebiliriz.

Firmanıza, yeni mezundan, free lance danışmana, uzmandan yöneticiye kadar her pozisyonda mühendis, kalite ve İSG-Ç personeli temin edebiliriz. Tüm mülakat süreci, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri konusunda uzman bir İK danışmanı tarafından yönlendirilmektedir.

 

     


Ana Sayfa | Hakkımızda  | Bize Ulaşın
(C) 2008, Argonaut İnsan Kaynakları, Tel.: (216) 368 72 20