Argonaut İK Hizmetleri'ne Hoş Geldiniz!Merhaba Sevgili İş Arayanlar!


Mühendislik, İSG-Ç, vb. alalarda, son derece tecrübeli bir ekip olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Eğer yetkinlikleriniz ve deneyiminizle, daha iyi bir pozisyon, daha iyi bir gelir ya da daha iyi bir sosyal ortam hakettiğinizi düşünüyorsanız, lütfen işe alım ekibimizle temasa geçin. Telefon, e-mail veya skype ile bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Doldurulması gereken pozisyonlarımız her zaman var!!

Argonaut; global enerji, inşaat, gıda, lojistik, imalat sanayi sektörlerinde üst düzey kilit isimlerle iletişim halinde.
Argonaut, en iyi adayı en doğru işe yönlendirir. Bunu yaparken de sadece adayı ve yetkinliklerini en iyi şekilde değerlendirmekle kalmaz, aynı zamanda aday ve şirket arasında kurulabilecek en sağlam temelleri de atar.


 

 


Yetkinliklerinizi ve becerilerinizi ölçümlemek!

Argonaut İSG-Ç ve mühendislik alanında, gerek yüzyüze mülakatlar, gerekse çeşitli testlerle, bilgi ve becerilerinizi derinlemesine değerlendirme yöntemlerine sahiptir.


Argonaut danışmanıyla yapacağınız bir toplantı, en iyi olduğunuz alanlar ve gelişmesi gereken yönlerinizle ilgili olarak sizi aydınlatacaktır. Bizler, dürüstçe size hangi alanlarda destek olabileceğimizi belirtiyor ve size önerilerde bulunuyoruz.

Dolayısıyla size yardımcı olmak için buradayız.

Türkiye'de olduğu kadar yurtdışı pozisyonlarda da kariyerinize destek olabiliriz. Çalıştığımız ülkelere örnek olarak;

  • AB Ülkeleri,
  • Rusya ve Eski Sovyet Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler,
  • Kuzey Afrika ve Ortadoğu Ülkeleri.

 

     


Ana Sayfa | Hakkımızda  | Bize Ulaşın
(C) 2008, Argonaut İnsan Kaynakları, Tel.: (216) 368 72 20